Kargo ve Teslimat 

 

Siparişlerinizin teslimat süresi ödeme onayınızın alınmasıyla başlar. Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir.

 

Sipariş edilen ürünün ebat ve ağırlığına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, kargo bedeli değişmektedir.

 

www.gencofis.com.tr internet sitesinden yaptığınız alışverişleriniz tüm Türkiye'ye kargo yoluyla ulaştırılmaktadır. Türkiye sınırları dışına teslimat yapılmamaktadır.

 

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.gencofis.com.tr sorumlu değildir.

 

Ürününüzün teslimat sırasında kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını ve eksiksiz olduğunu kontrol ediniz. Ürününüzün eksik, hasarlı veya ambalajının bozuk çıkması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak siparişi teslim almayınız.

 

Siparişinizi teslim almadığınız durumlarda lütfen 0(212) 593 21 21 numaralı telefonu arayarak bilgi veriniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.gencofis.com.tr sorumlu değildir.

 

Mesai saatlerimiz hafta içi (Pazartesi - Cuma) 08:00 - 17:00 arasındadır. Mesai saatleri dışında ve akşam 14:00 sonrası verilen siparişler bir sonraki gün mesai saati başlangıcı ile işleme alınmaktadır. Hafta sonu (Cumartesi - Pazar) vermiş olduğunuz siparişler pazartesi günü işleme alınacaktır.

 

Resmi tatillerde tatil süresinin bitiminden sonra ilk iş gününde siparişiniz kargoya teslim edilecektir.